Дорогі батьки!

Господь подарував нам зустріч. Мабуть що не випадково.

Напевно ви думалипро необхідність для ваших діток побожного виховання і шукали осередок, де б для нихзазвучало Слово Боже. А, можливо, діти самі привели вас, бо вони відчували це підсвідомо, серцем…

Так чи інакше, але ваші дітки об’єднали нас, і нам з вами, разом, Господь доручив їхню душу. Відповідально це? – аж понад! А чи потрібно це – найперше!..

Тож давайте так до цього і ставитись.

Недільна школа, де вивчається Закон Божий, це не розважальний клуб, не секція і не гурток вихідного дня, – це ШКОЛА ЖИТТЯ.  Навіть зі звичайною школою недільна не йде у порівняння, тому що, в крайньому випадку, можна не стати математиком чи фізиком, але справжня біда – так і не стати людиною.

Звичайно зрозуміло, що діти, як і всі ми в цьому шаленому житті, надзвичайно перевантажені: школа, спортивні секції, різноманітні мистецькі гуртки забирають у них час і сили. Загнані ви, не менш загнані і вони… На недільну школупросто елементарно не вистачає часу. Але … це якщо недільна школа знаходиться в самому низу ієрархічного переліку духовних потреб. Так потім і в дорослому житті сучасна загнана людина не добігає до Бога, – а не нього якось…

Можливо, треба змінити школу приорітетів? Щоб важливе було в першу чергу. А тоді, як на диво, і все інше легко упорядковується і встигається.

Наголошуємо: недільна школа –  не обов’якова, до неї приходять тільки за бажанням.Жорсткого контролю присутності в ній немає і не може бути, тому що Бог нікого не примушує до Нього іти. Він тільки запрошує і чекає… І двійками ніхто вам не погрожуватиме, та й іспити вам будуть здаватися не вартими уваги (адже не аттестат ідуть оцінки  і не до ВУЗів з ними поступати).

Ні, оцінювати ми не будемо. Ми, з Божою допомогою, будемо тільки навчати. А випробовувати вже буде саме життя. Та головне не забувати, що іспит наші дітки, як і всі ми, будуть здавати один.