ШАНОВНІ НАШІ ВІРНІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ, ми робимо перші важливі кроки у розбудові церкви і ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ НАШІ НАПРАЦЮВАННЯ нашої парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і запрошуємо долучитися до будівництва святині: «Отже ви вже не чужі і не пришельці, а співгромадяни святим  і свої Богові, утверджені на основі апостолів і пророків, маючи наріжним каменем  Самого Ісуса Христа, на Якому вся будівля, складаючись злагоджено , зростає у святий храм у Господі, на якому і ви будуєтесь Духом на оселю Божу.»  (Ефесян 2 гл.19-22 ст.)

Працюємо саме над архітектурним розміщення храму та благоустрою території. Переглянувши багато пропозицій, ми призупиняємося над варіантом побудови першопочатково малого храму,  який в подальшому, при побудові основного храму, буде використовуватися як недільна школа для дітей,молоді та дорослих.

Особливу увагу привернув каркасний храм, який нам запропонувала компанія “КарпатиБудКаркас”.

Храм будується у короткий час, має ліцензійні дозволи і зарекомендував себе як практичний,теплий  і саме основна відповідає православній традиції будівництва.

Для початку будівництва потрібно звернути увагу на всі переваги для підписання такого договору.

Пропонуємо короткі відомості про таке будівництво:

Адже для будівництва потрібно бути готовими не тільки духовно, а і відповідати фінансовим вимогам.

Каркасне будівництво церков та храмів

Не секрет, що одним з найскладніших об’єктів для будівництва є сакральні споруди. Мова йде про церкви, храми, каплички тощо. Форма, висотність та спеціальні вимоги до будівництва обумовлюють архітектурну складність і відповідно суттєво здорожчують будівельний процес. Вартість будівництва церков та храмів за традиційними технологіями здебільшого сягає сотень тисяч доларів, а терміни будівництва розтягуються на роки.

Компанія КарпатиБудКаркас пропонує послуги будівництва церков та храмів за дерев’яно каркасною технологією. Ця технологія (котру ще називають канадською) має безліч переваг перед традиційними видами будівництва (блоки, цегла, моноліт тощо).

 • По-перше, це терміни реалізації каркасної церкви. Від перших креслень до здачі в експлуатацію проходить від 3-х до 6-ти місяців. За рахунок легкості конструкції не потрібно використовувати важку будівельну техніку – зі всім справляється одна будівельна бригада з 5 чоловік.
 • По-друге, це кошти витрачені на будівництво церкви по канадській технології. Оскільки для будівництва в основному використовується деревина. Вона являється природньо відновлюваним матеріалом, який не може дорого коштувати завдяки своїй розповсюдженості саме в Україні
 • По-третє, це енергоефективність каркасної технології в цілому. Січення стіни в каркасних будівлях складається з різних шарів, серед яких левову частину займає утеплювач та спеціальні вітро-паро захистні плівки та мембрани. Це дозволяє витрачати значно менше коштів на опалення взимку та охолодження влітку. Забезпечує комфортний мікроклімат, а інтерєр з використанням натуральної деревини додає затишку та природнього тепла.

 

Церква площею 57 м.кв598 тис.грн все разом на сьогодні це 23 000 $

 

Комплектація будівництва церков, котрі подані вище:

 • Фундамент (комбінований, з армованою стяжкою).
 • Несучий дерев’яний каркас, брус 140*40мм, зовні OSB12мм.
 • Утеплення – мінеральна вата (ISOVER) 150 мм.
 • Фасад – дерев’яний фальшбрус або блокхаус (колір на вибір).
 • Інтер’єр – вагонка дерев’яна (колір на вибір).
 • Електромережа – проводка, металорукав, автоматика, заземлення,монтаж.
 • Вікна металопластикові.
 • Вхідні двері – металеві, утеплені (виробництво Україна).
 • Дах – бітумна черепиця.
 • Підшивка даху (дерев’яна вагонка).
 • Водостічна система – платик (BRYZA).
 • Монтаж.