Кожного дня на території парафії працює бригада по будівництву, і з підтримкою кожного парафіянина та прибічників церкви, а головне, Божою допомогою, ми вірим, що до Пасхи яка припадає на 8 квітня 2018 року наступного дня після Благовіщення, ми зможемо служити в храмі.
Хоча цю дату є можливість ПРИШВИДШИТИ.

Безпосередньою працею будівельної компанії КарпатиБудКаркас та її керівництвом ведеться колосальна робота. При тому, що ми не оплатили ще всіх забов’язань, навіть за вже пророблену роботу, вони з довірою її продовжують. Розуміючи, що будується Місце перебування Бога, Джерело Святого Духа, прославлення Страждань, Смерті, Воскресіння і нашого позбавлення від вічних мук Ісусом Христом. Де всі вірні Православної церкви будуть знаходити утіху, молитись і отримувати від Бога мир для України та Благодать і щедрість для своїх родин.
Діти зможуть відвідувати недільні школи змалку привчаючись християнським чеснотам.
Дорослі пізнавати Істинного Бога, знаходити шляхи спасіння та можливість збагачуватись не тільки духовно, а і фізично (отримуючи зцілення).

Насамперед, хочемо подякувати тим хто вже сьогодні допомагає нам, ми готуємо історію перебігу подій, де зможемо згадати всіх причетних до будівництва та тих хто був причетний до освячення Хреста, (особливо багато зусиль витратили в перший час, адже ділянка знаходиться у місці де не було під’їзду)
Тому, якщо у Вас є бажання підтримати та пришвидчити процес будівництва матеріально: Банківська картка ПриватБанк: 5169 3305 0571 7261, Банківський рахунок ПриватБанк: р/р ‎26006053121839, МФУ 321842, ЄДРПОУ ‎38857372
Найближчим часом ми випишемо і висвітлимо, що є першонеобхідним для продовження нашої роботи. Наприклад на сьогодні стоїть питання окрім самого будівництва придбання двох куполів і третього хреста над вівтарною частиною вартість яких будемо знати вже у цю середу. Ви можете бути жертводавцям будь якої частини будівництва від себе , сім’ї чи родини. Телефони є на нашому сайті. Це було б вашим мецинацтвом, а ще ваша молитва та маральна підтримка є дуже важлива в будь-яких починаннях.
Богослужіння в неділю на ділянці відбудеться:
Неділя 12.11.2017
15.30 – акафіст “Слава Богові за все”
Спаси Вас Господи.